Kedy fotiť

Kde fotím? Bratislava, Bernolákovo a okolie a Banská Bystrica.

Bratislava, Bernolákovo – fotenie exteriér, alebo podľa dohody zo zákazníkom.

Banská Bystrica je mestom kde bývam a fotievam najčastejšie. Milujem exteriér no pre novorodeniatka si prenajímam ateliér, ktorý je vybavený pre nvorodencké fotenie.

Novorodeniatka

Ak túžite po krásnych novorodeneckých fotkách vek bábätka je dôležitý. Novorodeniatka fotím do 14 dní od narodenia.V tomto veku je bábätko spinkavejšie, jednoduchšie sa dáva do novorodeneckých póz. Termín je potrebné si rezervovať už počas tehotenstva, kedy si dohodneme predbežný termín. O narodení bábätka ma budete informovať najneskôr do 2 dní od narodenia kde si potvrdíme pevný termín fotenia. Na fotenie sú pripravené všetky potrebné veci i rekvizity. Doba fotenia je rôzna od 2-4hodín,  a všetko je prispôsobené bábätku.
Ak ste však tento termín zameškali a chceli by ste mať svoje bábätko nafotené aj neskôr, nezúfajte 🙂 rada vám nafotím aj staršie bábätko. Treba však rátať s tým, že dieťatko bude viac hore a nebude sa dať polohovať tak ako keď je malinké. Spolu vytvoríme  krásne spomienky ku ktorým sa vždy radi vrátite.

3-6 mesiacov

je vek kedy sa bábätko už vie usmievať, ležká na brušku, drží si hlavičku a krásne reaguje na rôzne podnety.

Obdobie medzi 7 mesiacmi a 1. rôčkom

 je krásne na zachytenie okamihov dieťatka, ktoré sa vie už samé udržať a pekne sedkať, ešte nechodí, a zároveň ešte poleží aj na brušku.

Tehotenské fotenie

Najvhodnejší čas na fotenie tehotenských fotografií je 33-34 týždeň tehotenstva. V tomto čase už máte krásne bruško, no zároveň ešte nieste tak unavená  ako v posledných týždnoch tehotenstva.
Kontaktovať ma môžte na juliasoosf@gmail.com alebo 0944128150